Oční optika Medek Znojmo, Moravské Budějovice
Oční optika Medek Znojmo, Moravské Budějovice Oční optika Medek Znojmo, Moravské Budějovice Oční optika Medek Znojmo, Moravské Budějovice Oční optika Medek Znojmo, Moravské Budějovice Oční optika Medek Znojmo, Moravské Budějovice Oční optika Medek Znojmo, Moravské Budějovice Oční optika Medek Znojmo, Moravské Budějovice

Novinky

I při těchto vedrech se u nás budete cítit příjemně při výběru brýlí a měření zraku díky klimatizaci. Přijďte se k nám podívat a trošku se ochladit, těšíme se na Vás ;-)


Příjemné prostředí

Příjemné prostředíI při těchto vedrech se u nás budete cítit příjemně při výběru brýlí a měření zraku díky klimatizaci. Přijďte se k nám podívat a trošku se ochladit, těšíme se na Vás ;-)

Vydáno: 13.8.2018 13:18  •  Přečteno: 1x

Měření zraku

Měření zrakuMěříme zrak bez objednání! Máte krátké ruce? Mhouříte oči při řízení? Nevidíte na titulky v televizi? Tak právě pro Vás jsou naše služby - stačí přijít a... uvidíte :-)

Vydáno: 26.7.2018 19:25  •  Přečteno: 26x

Ray Ban

Ray BanStylové brýle RAY BAN - dioptrické i sluneční si nyní můžete u nás vyzkoušet! Těšíme se na Vás ;-)

Vydáno: 17.7.2018 20:02  •  Přečteno: 37x

Nové webové stránky

Nové webové stránkyNaše webové stránky prodělaly po několika letech obněnu. V novém moderním a svěžím designu naleznete všechny potřebné informace a aktuální informace o akcích v našich optikách.

Vydáno: 27.10.2013 0:34  •  Přečteno: 2407x

Rychlý kontakt

Oční optika Medek
Rudoleckého 25, Znojmo

Tel: +420 515 241 578
E-mail: optikamedek@email.cz


Naše služby
Facebook

Buďte stále informovaní o našich akcích a nabídkách.
Sledujte nás také na facebooku!